אלעד היקר, תודה על הרצאה מרתקת ומעוררת השראה. על אף הקושי הכרוך בהרצאה דרך מסך המחשב, מבלי יכולת לראות את הקהל, ריתקת את כולנו אליך במשך כשעה וחצי! בקסם, חוכמה וחן רב, הצלחת לקשור בהרצאתך בין עולם החילוץ וההצלה לבין העולם שלנו: עולם ההיי-טק בו אנו נדרשים יומיום לקבל החלטות, להפגין יצירתיות, לשתף פעולה עם קולגות בארץ ובעולם ולהתמודד עם פערי תרבות. פתחת לנו צוהר לעולם מדהים ובזכות הרצאתך הקולחת ואישיותך הכובשת, הראית לנו שבעולמך, כמו גם בעולמנו, כולנו חלק ממארג אנושי אחד, אשר יחד יכול להגשים יעדים משותפים. תודה ויישר כוח על עשייתך המבורכת!
קרן טל ברקת

מנהלת משאבי אנוש ותפעול, ISDC Ltd, a SONY Company
ריתקת, הצחקת, גרמת לנו לחשוב, לחדד תובנה מוכרת, להפיל אסימון חדש... הרגשנו שהיית שם עבורנו ושבהרצאה הושקע מאמץ רב על מנת שהתכנים יתאימו לצרכינו
אילת שמחי

מחלקת תכנון ופיתוח, אגף פיתוח והדרכה, בנק דיסקונט
בהרצאה אפשרת לנו להיכנס לעולמם של המחלצים המתנדבים, ללבטים המלווים אתכם ולקבלת ההחלטות בזמן אמת. מסוג ההחלטות שאין מהן דרך חזרה. ההרצאה בפני מנהלים ומהנדסים מכיל היתה כמו בחיים מתובלת באדרנלין ואוטנטית והשאירה אותנו השומעים נפעמים ומודים כאחד לפעולתכם היומיומית. תודה רבה
עינב צפאני

מנהלת פיתוח ארגוני, כיל ישראל
הרצאתו של אלעד במסגרת קורס מובילי טייסות הייתה מרתקת, מקצועית ומלמדת. החניכים יצאו עם תובנות רבות בנושא קבלת החלטות בחוסר ודאות. החניכים דרגו אותה כהרצאה הכי טובה בקורס.
סא″ל ג

מפקד הקורס, חיל האוויר
ההרצאה הייתה מרתקת, מעצימה ומעוררת השראה. ישר כוח על העשייה המדהימה!
הילה פיגל ד″ר

מנהלת המחלקה לפיתוח מקצועי, משרד הבריאות
תודה רבה על ההרצאה המאלפת והמעניינת שריתקה את הקהל שלנו (גם בוידאו)... התכנים, ההגשה והעניין עשו את ההבדל... כל הכבוד!
שוקי יואב

אמדוקס
ברצוני להודות לך על הרצאה מאלפת שהעברת בכנס לקוחות עסקיים שלנו. הצלחת בכשרון רב לרתק את הקהל, למשוך עניין ותשומת לב, ובעיקר לרגש ולגרות את הדימיון. המשך בדרכך המיוחדת והעיקר שמור על עצמך.
דרור ריזנברג

מנהל שיווק, אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים
סינרגיה, נחישות, תושיה ועבודת צוות – אלעד הצליח להעביר בצורה מרתקת באמצעות סיפורו האישי והמדהים את כל אותם ערכים החשובים כל-כך לעבודתם של צוות מנהלים ואנשי מכירות. היתרון הגדול של ההרצאה - משולבת בהומור קליל, סוג של זריקת אנרגיה לכל הצוות. אצלנו זה הצליח להחזיק צוות בקשב מלא במשך הרצאה שלמה.
לימור בן-אבי

מנהלת משאבי אנוש סחר ושירותים משותפים, אלקטרה
ניתן לאפיין את עבודתו של אלעד במקצועיות רבה, יצירתיות, פתיחות, גמישות ויכולת התאמה ודיוק לצרכי האוכלוסייה והמטרה שרוצים להשיג. אלעד בעל ידע וניסיון רבים, בעל יכולת ורבלית ופרזנטטיבית יוצאת דופן. מסוגל להתמודד עם סוגים שונים של קבוצות במיומנות ראויה להערכה. והכי חשוב – אחד האנשים טובי הלב והצנועים ביותר שיצא לי להכיר ועל כך הוא ראוי לכל ההערכה
יפית מצא

ראש תחום בית ספר לניהול, כללית
תודה על הכנה ופיתוח סדנה מצוינת שהעברת במהלך יומיים לחברי הנהלת TOYOTA ישראל (יוניון מוטורס). התכנון והתפעול היו מדוייקים והתוכן היה מרתק! שמענו מפי אלעד סיפורי חילוץ מרתקים, ביצענו דמי של תרגיל חילוץ ומיד תרגמנו לעולמנו, הדורש מאיתנו לקבל החלטות ניהוליות בתנאי אי ודאות. אלעד ריתק אותנו וסחף אותנו אל עולמו, הטומן בחובו שלל התמודדויות מעניינות הדורשות יכולות שונות, וביניהן כמובן אומץ לב ואהבת אדם. אלעד נהדר, רהוט, דינמי ומקצועי להפליא! אני מודה על חוויה בלתי נשכחת!
שימרית אליפז-אריה

סמנכ″לית משאבי אנוש, יוניון מוטורס בע″מ
בחודש פברואר האחרון אירחנו בערבה קבוצת בני נוער אוסטרלים ליום פעילות קצר ובסופו נפגשה הקבוצה עם אלעד להרצאה קצרה בנושא יחידת חילוץ ערבה, קבלת החלטות והאתגרים העומדים בפני מפקד יחידת חילוץ באזור הערבה הייחודי. אלעד העביר לקבוצה הרצאה מרתקת, באנגלית קולחת ועם המון הומור תוך התאמת התכנים בצורה מיטבית לקהל היעד והותיר מולו 80 בני נוער מרותקים, עם עיניים נוצצות מסקרנות
אורית אלקיים

הסוכנות היהודית
רצינו להודות לך על הרצאה מרתקת, מעוררת מחשבה, קלילה ועמוקה כאחד. לראות את כל הצוות (והסתכלנו תוך כדי!) יושבים מרותקים, מקשיבים בשקיקה - פשוט תענוג! עשייתך היא מצווה והיה לנו הכבוד לטעום ולו חלק קטן ממנה (:
איילת סיגל

אמדוקס
מר אלעד סקר הרצה בפני כ-50 מנהלים בכירים ומנהלי תחומים של קופח מאוחדת בפברואר 2016 כחלק מהכשרת המנהלים לשעת חרום, ביום השתלמות חוסן מנטאלי ורציפות תפקודית. במשך שעה וחצי חשף אלעד את המנהלים לסיפורי מקרה מניסיונו כמפקד יחידת חילוץ, וכמפקד משלחות חו″ל. ההרצאה הייתה מרתקת, מעניינת, מתובלת בתמונות ודימויים, והשאירה את המנהלים נפעמים ומלאי תשבחות לאלעד. יכולתו של אלעד לעניין את הקהל, להפעילו ולעורר חשיבה אמיתית ועניין רב הייתה מרשימה וייחודית. כארגון גדול, שהמנהלים בו ובייחוד הבכירים בו רגילים להיות זמינים טלפונית ומיילית בכל רגע, לראות את המנהלים זונחים את הסלולאריים שלהם ומתרכזים באלעד בלבד, רק ממחיש את יכולותיו המתודיות של אלעד. ההרצאה הותאמה לצרכי הארגון, אלעד היה בקשר עימי לפני ההרצאה ולאחריה, והעבודה עימו הינה תענוג. המקצועיות, היכולות הארגוניות, והמיומנות בקבלת החלטות - מעשית כמו גם דרך המחשבה הינם משאב נדיר שאני שמח שמנהלי מאוחדת הועשרו בו. ממליץ על אלעד בכל פה.
גל הורוביץ

סגן ממונה שעת חרום ארצי חט' הרפואה, מאוחדת
אלעד היקר, גם לאחר יומיים אני עדיין מלאת התפעלות, הערכה והתרגשות מהרצאתך... היינו מרותקים. בהרצאה היה משהו שנגע בנו בהקבלתו ליומיום שלנו. השילוב הקסום שבין מקצוענות לנשמה. הרגשנו, שאנו חולקים במשותף הרבה תחושות, דילמות ואתגרים, הנובעים מהמצבים המורכבים ומההחלטות שנדרשים לקבל: להקשיב לאינטואיציה ולתחושות הבטן, לא לשפוט ולהשאיר את ערוצי התקשורת פתוחים; לקחת שני צעדים אחורה על מנת ″לראות את התמונה הגדולה″ וכמה חשוב לפעמים ″לכבות מנועים″, לעצור לרגע, ″להשקיט רעשים″ ופשוט להקשיב...
רות רדיאנו

הנהלת הסיעוד, ביה″ח האוניברסיטאי הדסה עין-כרם
ניחנת ביכולת מדהימה 'לספר את הסיפור' בגובה העיניים, בשפה קולחת, בפשטות, לגרום לכך שהשומע יחווה באופן מוחשי את האירוע ויתחבר באופן מלא לתיאור ולמסר ובאותה עת לנתח את הסיטואציה, להציג את הדילמות במצבים מורכבים וקונפליקטואליים, ובעזרת חשיבה יצירתית להעניק לשומעיך תובנות ניהוליות, תובנות אנושיות.
לאה וייסמן

מנהלת משאבי אנוש, בית חולים לוינשטיין
הטלפון שלי:

052-3666203

האימייל שלי:

elad.seker@gmail.com